sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Çapraz Askılı Çanta

Çapraz askılı çantalar, farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeken çanta modelleridir. Moda dünyasında özel bir yere sahip olan desen ve renklerle tasarlanan çapraz askılı çantaları hayatın her alanında tercih edebilirsiniz. Estetik ve lüksü bir araya getiren bu tür çantaları, özel günlerinizde kullanarak kombinlerinize hareketlilik katabilirsiniz. Fermuar detaylı ya da yılan derisi görünümlü çantalarınızı, muhteşem bir görünüm için kullanabilirsiniz. Levidor, şık ve zarif tasarımları sizlerle buluşturmaya devam ediyor.

Çapraz Askılı Çantalar

Özellikle iş yaşantısında kullanılabilen çapraz askılı çantalar, gündelik hayatın farklı alanlarında da tercih edilebiliyor. Çok gözlü çanta modelleri, birçok eşyanın aynı anda kullanılabilmesini mümkün kılıyor. Bu nedenle tarz sahibi kadınlar tarafından bu tür modellerin dikkat çektiğini ifade etmek olanaklıdır.

Yeşil, siyah, gümüş, pudra gibi birçok renkle tasarlanan çapraz askılı çantalara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizler de tarzınızla fark yaratmak istiyorsanız birbirinden özel modelleri kullanabilir, dinamik kombinler oluşturabilirsiniz.

Çapraz Askılı Çanta Modelleri

Çapraz askılı çantalar, sahip olduğu özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Farklı tasarımlara sahip olan çantalar, birbirinden özel modelleri bünyesinde barındırıyor. Özel günlerinizde ya da gündelik hayat içerisinde kullanabileceğiniz çapraz askılı çantalar, kombinlerinizin göz alıcı bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Fermuar detaylı çapraz askılı çantaları, kombinlerinizin hareketlilik elde etmesi için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra çok gözlü, öden fermuarlı modelleri kullanarak eşyalarınızı çantanızda kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Sizler de incelikli ve modern modellere ulaşabilir, kombinlerinizin göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Çapraz Askılı Çanta Fiyatları

Çapraz askılı çantalar, farklı modellerle sizlere sunulmaya devam ediyor. Modern ve incelikli desenleriyle hareketlilik elde eden çantalar, hayatın her alanında kullanılabiliyor. Sizler de özel günlerinizde bu tür çantaları tercih edebilirsiniz. Minimalize edilmiş tasarımlar ile dikkatleri üzerinize çekebilir, benzersiz görünümüzle ön plana çıkabilirsiniz.

Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan modellerin her biri, sizlere göz alıcı bir görünüm vadediyor. Hayatın her alanında kullanabileceğiniz modelleri inceleyebilir, ürünler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Levidor, sizlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor. Moda dünyasında özel bir yere sahip tasarımlar ile kombinlerinizin modern bir görünüm elde etmesini sağlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.