sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Clutch Portfoy

Özellikle özel günlerde tercih sebebi olan portfoy çantalar, minimalize edilmiş tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Birbirinden özel tasarımlarıyla ön plana çıkan bu tür çantalar; nikah, düğün ve nişan törenleri ya da davetlerde tercih ediliyor. Parıltılı görünümleriyle sizlere sunulan modelleri, şık ve zarif kombinlerinizi tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra fermuar detaylı düz renk portföy çantaları, sade bir görünüm için kullanabilirsiniz. Clutch portföy çantalar, Levidor ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor.

Clutch Portfoylar

Hayatın her alanında kullanılan çantalar, farklı tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Özel günlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan clutch portföy çantalar, sahip olduğu detaylarla sizlerle buluşuyor. Zincir askılı portföy çantaları, şık ve zarif kombinlerin ana ögesi olarak tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra çok işlevli çanta modellerini kullanarak muhteşem kombinlere zahmetsizce ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Clutch Portfoy Modelleri

Portfoy çantalar, tasarımlarıyla olduğu kadar işlevleriyle de ön plana çıkıyor. Minimalize edilmiş tasarımlarıyla portföy çantalar, özel günlerde şık ve incelikli kombinlerin oluşmasına destek oluyor. Bu nedenle tarz sahibi kadınların bu tür çantalara yönelim gösterdiklerini ve portföy çantaları kullandıklarını söylemek olanaklı.

Levidor, sizlere çok özel portföy tasarımlar sunarak modern bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Fermuarlı ve zincir detaylı portföy çantaları, şık ve zarif bir kombin için tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra moda dünyasında yer edinmiş renklerle tasarlanan çantaları, benzersiz bir görünüm için kullanabilirsiniz. Levidor, sizlere fark yaratan kombinler sunmaya devam ediyor.

Clutch Portfoy Fiyatları

Levidor tarzını yansıtma konusunda bir hayli başarılı olan Clutch portföy çantalar, sahip olduğu özellikleriyle de ön plana çıkıyor. Birbirinden özel modelleri sizlere çok özel fiyatlarla sunmakta olan Levidor, kombinlerinizi çok özel aksesuarlarla tamamlamanızı olanaklı hale getiriyor. Tarzınızda incelikli bir dokunuş için sizler de çok özel modellerden istediklerinizi tercih edebilirsiniz.

Birbirinden özel modellere ulaşmak için Levidor’un sizlere sunduğu modelleri inceleyebilirsiniz. Renkleri ve desenleriyle fark yaratan modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Çok özel fiyatlarla sizlere sunulan modellere zahmetsiz bir şekilde ulaşabilir, kombinlerinizde modern bir görünüm elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.