sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Şifon Elbise

Şeffaf bir dokuya sahip olan şifon elbiseler, tarz sahibi kadınların dikkatini çeken elbise türleri arasında yer alıyor. Özellikle özel günlerde kullanılan şifon elbiselerin farklı modellere ev sahipliği yaptığını söylemek mümkün. Şeffaf yapıları sayesinde şık ve estetik bir görünüm vadeden şifon elbiseler, hayatın her alanında kullanılabilecek niteliklere sahiptir. Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan, desenleri ve renkleriyle ön plana çıkan şifon elbiselere çok özel şekilde sahip olabilirsiniz.

Şifon Elbiseler

Ferah, canlı ve estetik bir görünüm vadeden şifon elbiseler; moda dünyasında çok özel bir yere sahiptir. Bu nedenle titiz bir şekilde tasarlanan bu tür elbiseler, sahip olduğu özellikler sayesinde dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle yaz aylarında kullanılan şifon elbiseler, şeffaf bir dokuya sahiptir. Bu sayede ergonomik bir kullanım vadeder. Sizler de çok özel desenlerle hareketlilik kazanan şifon elbiseleri, hayatınızın her alanında tercih edebilirsiniz.

Şifon Elbise Modelleri

Şifon desenli elbiseler, tarz sahibi kadınların ilgisini üzerine çekmeye devam ediyor. Pek çok model üzerinden sizlerle buluşan elbiselerin her biri, göz alıcı bir kombin için oldukça ideal. Çiçek desenleriyle hareketlilik kazanan şifon elbiseler, gündelik kullanım için iyi bir seçenek. Bunun yanı sıra fırfır detaylı elbiseler, özel günlerde kullanılabilecek niteliklere sahip bir elbise.

Siyahın asaletini üzerinde taşıyan şifon elbiseler, nikah ya da düğün törenlerinde istenilen şıklığı sunuyor. Sizler de birbirinden özel şifon elbiselerden istediklerinizi tercih edebilir, hayatın her alanında şık ve zarif bir görünüme ulaşabilirsiniz.

Şifon Elbise Fiyatları

Şifon elbiselerde Levidor, çeşitlilik sunmakta ve en özel elbiselere çok özel fiyatlarla ulaşılmasını sağlamakta. Moda dünyasında özel bir yer edinen desenlerle hareketlilik kazanan elbiseler, fark yaratan kombinlerin odak noktası haline geliyor. Bunun yanı sıra zümrüt yeşili, siyah, mavi, haki gibi renklerle tasarlanan elbiseler; göz alıcı bir görünüm isteyenlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor.

Büzgü ve fırfır başta olmak üzere pek çok detayla dinamizm elde eden elbise modellerinin her biri; hayatın her alanında kullanabileceğiniz özelliklere ev sahipliği yapıyor. Levidor ayrıcalığıyla sizlerle buluşan şifon elbiselere sahip olabilir, kombinlerinizde fark yaratabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.