sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Çiçekli Elbise

Çiçek desenleriyle hareketlilik kazanan çiçekli elbiseler, hayatın her alanında kullanılabilen detaylara sahip. Bilindiği üzere elbiseler, hareket özgürlüğü sağlaması nedeniyle her mevsim tercih edilmekte. Bu durum, özellikle yaz aylarında elbiselere yönelimin artmasını mümkün kılıyor. Çiçek detaylarıyla bezeli çiçekli elbise modelleri, tarz sahibi kadınların ilgisini çeken modellerden bir tanesi. Göz alıcı renklerle tasarlanan bu tür elbiselere, Levidor ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.

Çiçekli Elbiseler

Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan çiçekli elbiseler, sahip olduğu özellikler sayesinde geniş bir kullanım alanına sahip. Özellikle günlük hayat içerisinde kullanılan bu tür elbiseler, ayak bileklerine kadar uzanan yapısıyla konforlu bir kullanım vadediyor. Bunun yanı sıra özel günlerde de çiçekli elbiselerin şıklığından yararlanmak olanaklı. Sizler de Levidor tarzını yansıtan modelleri inceleyebilir, kombinlerinizde modern bir dokunuş sağlayabilirsiniz.

Çiçekli Elbise Modelleri

Çiçekli elbiselerde farklı model seçenekleri oldukça önemli. Çünkü elbisenin kullanılacağı alanlar birbirinden farklı olabilir. Levidor, geniş ürün seçeneğiyle sizlere birbirinden özel tasarımlar sunmaya devam ediyor. Kolları volanlı elbiseleri, günlük hayat içerisinde şık bir görünüm için tercih edebilirsiniz.

Bunun yanı sıra önü fırfırlı elbise modellerini, zarif bir kombin için kullanabilirsiniz. Çiçekli elbiselerde geniş tasarım seçenekleriyle Levidor, sizlere hayatın her alanında modern bir görünüm vadediyor. Özel günlerinizde ya da günlük hayat içerisinde, çok özel elbise modellerinden herhangi bir tanesini tercih edebilirsiniz. Böylelikle muhteşem kombinleri zahmetsiz bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

Çiçekli Elbise Fiyatları

Kullanım kolaylığı sağlayan, bir yandan da zarif bir görünümü mümkün kılan çiçekli elbiseler, özellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Ferah bir görünüm için kullanılan çiçekli elbiseler, sahip olduğu özelliklerle de dikkatleri üzerine çekiyor. Bej, siyah, mavi başta olmak üzere pek çok renkle tasarlanan elbiseler; tarzınıza uygun kombinler oluşturmanızı sağlıyor.

Kolları volanlı, önü fırfırlı ya da bağcıklı elbise modellerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Levidor ile sizlere sunulan elbiseleri çok özel fiyatlarla satın alabilir; hayatın her alanında istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Çiçekli elbiselerle keyifli kombinler yapabilir, Levidor ayrıcalığını kombinlerinizde hissedebilirsiniz. Modern ve şık bir dokunuş için Levidor, her daim sizlerle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.