sadsad x
asdasd
üyeol

Şal

Şallar, farklı desenleri ve renkleriyle dikkatleri üzerine çeken aksesuar ürünleri arasında bulunuyor. Bu nedenle özellikle tesettür giyim kapsamında önemli bir yere sahip olduğunu söylemek mümkündür. Tasarımlarıyla göz dolduran ve yumuşak kumaş yapılarıyla ön plana çıkan şallar ile muhteşem kombinler hazırlayabilirsiniz.

Her mevsim kullanabileceğiniz şal modelleri, kombinlerinize hareketlilik katmaya devam ediyor. Bu nedenle özellikle son dönemlerde şallara olan talep de artış gösteriyor. Muhteşem tasarımlara sahip şalların gücüyle kombin hazırlamaya ne dersiniz?

Şallar

Pamuk, ipek vb. kumaşlarla tasarlanan şallar, kış aylarında olduğu kadar yaz aylarında da tercih ediliyor. Bu nedenle moda dünyasında yer edinen desenlerle dinamizm kazanan şal modelleri tarz sahibi kadınlara sunulmaktadır. Simetrik ve asimetrik kesimler, şalların çok daha estetik görünmesini sağlıyor.

Bunun yanı sıra şallarda kullanılan çizgiler de tasarım açısından bir hayli önemlidir. Paralel çizgilerle derinlik kazanan şallar, aynı zamanda canlı renklerle çok özel bir görünüm elde etmektedir. Sade bir kombin isteyenlere sunulan tek renk şallar, kullanım kolaylıklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Öte yandan özel günler için desenli şallar, şık ve zarif görünmek isteyenlere hitap ediyor. Her bir şal modeliyle istediğiniz görünüme zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Şal Modelleri

Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan derinlikli şalların her biri, farklı kategorilerde sizlere sunuluyor. Medine İpeği Şallar, Simli Şallar, Şifon Şallar, Düz Şallar muhteşem şal modellerinin yer aldığı kategoriler arasında bulunuyor. Kullanılan desen, renk, kumaşın kesim şekli ile fark yaratan şalları kullanarak özel günlerinizde istediğiniz tarza kısa sürede ulaşmanın keyfini yaşayın.

Şal Fiyatları

Gündelik hayatın en özel aksesuarlarından birisi olan şallar, ayrıcalıklı modellerle moda dünyasında yer alıyor. Her mevsim kullanılabilen şalları tarzınızı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra saçınızı çok estetik bir şekilde örtebilir, başınızda herhangi bir ağırlık hissetmediğiniz için konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Şal, eşarp modelleri, çanta ve giyim ürünleri tasarımında bulunan ve her bir tasarımı çok özel fiyatlarla sizlere sunmakta olan Levidor, muhteşem kombinler için özel bir dokunuşta bulunuyor. Siz de beğendiğiniz parçaları satın alarak birbirinden özel kombinler oluşturabilir, bulunduğunuz her ortamda şık ve zarif görünmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.