sadsad x
asdasd
üyeol

Eşarp

Tesettür giyim içerisinde çok önemli bir yer edinen eşarplar, şık ve zarif görünüm vadeden aksesuarlardır. Her mevsim kombinlere şıklık katan eşarpların tasarımında farklı dokunuşlar ön plana çıkmaktadır. Bu sayede birbirinden özel eşarp modelleri üretilmektedir. Belirli bir tema ile tasarlanan eşarplar ile gündelik hayat içerisinde çok özel kombinler oluşturabilir, tarzınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Eşarplar

İpek, pamuk gibi çok özel kumaşlarla tasarlanan eşarplar; başta herhangi bir ağırlık yapmıyor. Bu sayede her yerde ve her mevsim rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca saçların zarif bir şekilde örtülmesini sağlarken kombinleriniz modern ve incelikli bir görünüm elde etmesini mümkün kılıyor. Gündelik hayatın farklı alanlarında birbirinden özel modellerden herhangi birini tercih edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz tonların ağırlıklı olduğu eşarplar, takım elbiselerle muhteşem bir uyum yakalıyor. Kumaş pantolon ve klasik stil gömleğiniz üzerinde pamuk eşarpları kullanarak çok özel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Bunun yanı sıra en özel bahçelerden alınmış çiçek desenleriyle harmanlanan eşarpları, yaz aylarında tercih edebilirsiniz. Böylelikle her mevsimin büyüsüne ayak uydurabilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Eşarp Modelleri

Şal ve eşarplar, her mevsim kombinlere modern bir dokunuş sağlıyor. Bu nedenle her geçen gün eşarp tercihinde artış meydana geliyor. Bu durum, eşarp tasarımının da çok daha özel bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Birbirinden özel desenler ve renklerle tasarlanan eşarplar, pek çok modeli bünyesinde barındırmakta. Sizlerle buluşan eşarp modellerinden bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

  • İpek Eşarp
  • Pamuklu Eşarp
  • Trend Twill Eşarp
  • Desenli Eşarp
  • Kare Eşarp

Tarzınıza en uygun eşarbı tercih ederek göz alıcı bir görünüme ulaşabilir, gündelik hayatın farklı alanlarında ön plana çıkabilirsiniz.

Eşarp Fiyatları

Çanta, eşarp, şal olmak üzere pek çok eşsiz aksesuarı sizlerle buluşturan Levidor, birbirinden özel modelleri sizlere çok özel fiyatlarla sunuyor. Belirli bir tema etrafında bütünleşen ve birbiriyle son derece uyumlu renklerle tasarlanan eşarplar; tarzınızda özel bir dokunuş vadediyor. Yumuşacık kumaş yapısı ile kullanım kolaylığı sunan eşarpları inceleyebilir, en özel modelleri tercih edebilirsiniz. Şık ve zarif görünmek Levidor ile oldukça kolay!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.