sadsad x
asdasd
üyeol

Etek

Alt giyimin en özel ürün gruplarından birisi olan etekler, her mevsim kullanılabildiği için sıklıkla tercih edilmektedir. Tesettür giyim içerisinde de çok özel bir yer edinen eteklerin birbirinden farklı modellere ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Pili desenli etekler, midi boy etekler, klasik çizgilerle tasarlanan etekler ve daha fazlası; göz alıcı görünüm isteyen kadınlara sunuluyor. Benzersiz bir görünüm vadeden eteklerle özgün tasarımları bir araya getirebilir, kendinizi çok özel hissedebilirsiniz.

Etekler

Etekler hem kullanışlılık hem de estetik bir görünüm vadetmektedir. Kumaş yapıları, kullanılan renkler, desenler ve daha pek çok öge nedeniyle farklı modellere ev sahipliği yağan eteklerin hareket özgürlüğü sağladığı bilinmektedir. Bilhassa özel günlerde zarafeti temsil eden etekler, iş yaşantısında da klasik bir tarzı işaret etmektedir.

Tarzınıza en uygun etek modellerini tercih ederek hayatın farklı alanlarında kullanabileceğiniz kombinler hazırlayabilirsiniz. Kombinlerinizde çanta, şal, eşarp modelleri ile modern bir dokunuşta bulunabilir; her ortamda tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz. Tarz sahibi kombinlere rahatlıkla ulaşmanın keyfini yaşayın!

Etek Modelleri

Moda dünyasında zamansızlık konseptiyle yer edinen ve konforlu bir kullanım sunan etekler, geçmişten günümüze en çok kullanılan giyim ürünlerinden birisi olmuştur. Hayatın farklı alanlarında kullanılabilen etekler, lüks ve estetiği bir araya getiren en özel parçalar arasında yer alıyor. Dolayısıyla çok özel desenlere sahip etek modelleri bulunduğunu ifade etmek olanaklı.

Piliseli maxi etek, cep detaylı kot etek, kloş etek ve daha fazla model; etek kategorisinde yer alıyor. Tarzınıza en uygun etek modelini tercih ederek şık ve zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

Etek Fiyatları

Çok özel modelleriyle moda dünyasında kendisine özel bir yer edinen etekler, hareket özgürlüğü sunan parçalardan birisidir. Bu nedenle tarz sahibi kadınların eteklere özel bir ilgi gösterdiği bilinmektedir. Levidor, ayrıcalıklı etek tasarımlarında bulunarak çok özel kombinlerin oluşmasını sağlıyor.

Modern ve incelikli görünümlere sahip etekler ile kendi tarzınızı bulabilirsiniz. Çok özel tasarımlarıyla çanta ve eşarpları da kombinlerinizde hareketlilik sağlayan ögeler olarak tercih edebilirsiniz. Özgün ve yaratıcı tasarımlarıyla birçok giyim ürünü Levidor ile sizlerle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.