sadsad x
asdasd
üyeol

İpek Eşarp

Eşarp, gündelik hayatın farklı alanlarında kullanılan aksesuarlar arasında yer almaktadır. Tesettür giyim içerisinde de değerlendirilebilen eşarpların bir aksesuardan çok daha fazlası olduğu da bilinmektedir. Dolayısıyla eşarpların tasarımında kullanılan kumaş yapısı ve tasarımdaki zarafetbir hayli önemlidir. Eşarp modelleri içerisinde yer alan ipek eşarp, ipeksi bir yapıya sahiptir.

Bunun yanı sıra nem tutucu özelliği ile kolay bir kullanım vadeder. Esnek ve yumuşak yapısı, başta ağırlık hissi oluşturmadığı için ipek eşarpların tercih sebebi olduğu bilinmektedir. Sizler de göz alıcı bir kombin için ipeğin gücünden yararlanabilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekerek mutlu olabilirsiniz.

İpek Eşarplar

Kumaş yapısı, tasarımındaki zarafet ve canlı renkleriyle dikkatleri üzerine çeken ipek eşarplar; kombinlerin baş aktörleri arasında yer alıyor. Nemlendirici özelliği ile ön plana çıkan ipek eşarpların farklı modellere sahip olduğu bilinmektedir.

Moda dünyasında özel bir yere sahip desenler ve renklerle hareketlilik kazanan bu tür eşarplar, gündelik hayatın farklı alanlarında tercih edilebiliyor. Kombinlerinizde ipek dokunuşunda bulunabilir, çok özel bir görünüme ulaşabilirsiniz.

İpek Eşarp Modelleri

Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan ipek eşarplar, farklı modellerle tarz sahibi kadınlara sunuluyor. Kırmızı, mor, siyah, koyu kahverengi başta olmak üzere canlı renklerle tasarlanan ipek eşarpların her biri, kullanışlılık vadediyor.

Saf ipekle tasarlanan modeller, her mevsim kullanıma uygundur. Su ve leke tutmadığı için hem göz alıcı bir kombini mümkün kılar hem de çabuk kirlenmediği için uzun süre kullanılabilir. Siz de kombinlerinize ipek eşarpları kullanarak arzu ettiğiniz görünüme ulaşabilir, tarzınızla dikkat çekebilirsiniz.

İpek Eşarp Fiyatları

Çiçek, çizgi ya da geometrik desenlerle tasarlanan ipek eşarplar; çok özel bir tarz için kullanılabilmektedir. Aynı zamanda düz renk tasarımlar da bulunmakta olup bu sayede sade bir görünüm elde edilebilmektedir. Esnek yapısı, yumuşak formu ile dikkatleri üzerine çeken ipek eşarp modellerini inceleyebilirsiniz.

Levidor tarzını yansıtan çanta, şal, eşarp modelleri; en özel kombini zahmetsiz bir şekilde oluşturmanızı sağlıyor. Muhteşem giyim ürünleri ve aksesuarlarla kombinlerinizi hazırlayabilir, kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Kombinlerinizde modern ve incelikli dokunuşun zamanı gelmedi mi?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.