sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Kare Eşarp

Moda dünyasında ve tesettür giyim içerisinde çok özel bir yere sahip olan eşarplar, birbirinden özel modellere sahip. Desenleri, renkleri ve kumaş yapılarıyla farklılık gösteren eşarpları; göz alıcı kombinler için kullanabilirsiniz. Çizgileri ve göz alıcı renkleriyle bir tasarımdan çok daha fazlasını vadeden eşarplar, hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmekte. Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan kare eşarpları tercih ederek estetik ve şık görünebilir, kendinizi her ortamda çok özel hissedebilirsiniz.

Kare Eşarplar

Çok özel aksesuarlar arasında yer alan kare eşarplar, boyutları ve kumaş yapılarıyla hareket özgürlüğü sağlıyor. Su ve leke tutmayan tasarımlar, aynı zamanda şık ve zarif detaylarıyla ön plana çıkıyor. Modern çizgilerle hareketlilik kazanan eşarp modelleri, moda dünyasının kalbinden gelen desenlere sahip.

Bunun yanı sıra farklı renkleriyle uyumuyla benzersiz bir harmoni kazanan rengarenk kare eşarplar, kendinizi keyifli hissetmenizi sağlıyor. Yumuşacık yapısıyla başta herhangi bir ağırlık yapmayan eşarpları kullanarak özel günlerde ya da gündelik hayat içerisinde zarif kombinler oluşturabilirsiniz.

Kare Eşarp Modelleri

Kare eşarplar, sahip olduğu desen ve detaylarla eşarp kategorisinde ön plana çıkıyor. Belirli bir boyutta tasarlanan bu tür eşarplar, aynı zamanda renkleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Canlı renklerin yanı sıra özellikle iş hayatında kullanılan mat renkler de eşarplar tasarımlarında yerlerini alıyor.

İpeğin saflığıyla tasarlanan eşarpları, her mevsim rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Göz alıcı renkler ve çiçek desenleriyle hareketlilik kazanan eşarp modellerini ise yaz aylarında ferah kombinler için kullanabilirsiniz. Bir kombinden çok daha fazlasına ulaşmak istiyorsanız sizlerle buluşan eşarpları tarz sahibi kombinlerinizin ana ögesi haline getirebilirsiniz.

Kare Eşarp Fiyatları

Şal, eşarp modelleri ve çanta tasarımlarıyla giyim dünyasında ayrıcalıklı yere sahip olan Levidor, birbirinden özel tasarımları sizlerle buluşturuyor. İpek kumaşla tasarlanan ve çizgileri, renkleri ve muhteşem desenleriyle muhteşem bir görünüm kazanan kare eşarplar; çok özel fiyatlarla sizlerle buluşuyor.

Geometrik desenler ya da çiçek bahçesinden gelme benzersiz çiçek desenleriyle tasarlanan eşarpları kullanabilir, gittiğiniz her ortamda tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz. Levidor ile modern ve incelikli bir görünüme zahmetsizce ulaşın ve keyifli anlar yaşayın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.