sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Monogram Çanta

İkonik desenleri ve göz alıcı renkleriyle dikkatleri üzerine çeken monogram çanta, klasik çanta modelleri arasında yer alıyor. Birbirinden özel desenlere sahip olan bu tür çantalar, genellikle özel günlerin vazgeçilmezlerinden bir tanesi. Sizlere çok özel tasarımlar üzerinden sunulan monogram çantalara zahmetsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz. Minimalize edilmiş çantaların yanı sıra geniş çanta modellerini de çok özel fiyatlarla alabilirsiniz. Bir çantadan çok daha fazlası, Levidor ile sizlerle!

Monogram Çantalar

Özel desenleri ve nakışları, monogram çantaların moda dünyasında özel bir yere sahip olmasını sağlıyor. Genellikle özel günlerin vazgeçilmezleri içerisinde yer alan bu tür çantalar, göz alıcı bir görünüm elde edilmesini de mümkün kılıyor. Levidor ile geniş bir ürün seçeneği üzerinden sizlerle buluşan monogram çantalar, istediğiniz görünüme zahmetsizce ulaşmanızı sağlıyor. 

Askılı mini monogram çantaları, iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Minimalize edilmiş bu tür tasarımlar, benzersiz bir kombin için modern bir dokunuş sağlıyor. Bunun yanı sıra monogram baskılı çapraz askılı çantaları, şık ve zarif bir görünüm için kullanabilirsiniz. Levidor ayrıcalığıyla sizlerle buluşan bu tür çantaları, hayatın her alanında tercih edebilirsiniz.

Monogram Çanta Modelleri

Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan monogram çantalar, birbirinden farklı modelleri bünyesinde barındırıyor. Bu nedenle hayatın farklı alanlarında kullanabileceğiniz modellere zahmetsiz bir şekilde erişebilirsiniz. Farklı renk seçenekleriyle sizlere sunulan el çantaları, iş hayatınızda tercih edebilirsiniz. Askı tasarımında kullanılan detaylar, benzersiz bir görünüm vadediyor.

Daha geniş bir çanta modeli istiyorsanız, yavrulayan omuz çantalarını kullanabilirsiniz. Aynı anda pek çok eşyanızı bu çanta modelleri ile zahmetsizce taşıyabilirsiniz. Levidor, birbirinden özel çantaları sizlere çok özel şekilde sunmaya devam ediyor.

Monogram Çanta Fiyatları

Levidor ayrıcalığıyla sizlerle buluşan monogram çantalar, farklı tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Çok özel modellere sahip olan bu tür çantaları, özel günlerinizde ya da gündelik hayat içerisinde tercih edebilirsiniz. Taba, safran, kırmızı, gümüş başta olmak üzere göz alıcı renklerle tasarlanan modelleri kullanabilir, benzersiz bir kombine ulaşabilirsiniz.

Birbirinden özel modelleri inceleyebilir, beğendiğiniz modellere çok özel fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Levidor, sizlere farklı monogram çanta modellerini sunmaya devam ediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.