sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Sırt Çantası

Sırt çantaları, çanta modelleri içerisinde dikkatleri üzerine çekiyor. Sırtta taşınan bu tür çantalar, kullanım kolaylığı da vadediyor. Bu nedenle genellikle gündelik hayat içerisinde tercih edildiklerini söyleyebiliriz. Birbirinden özel modellere ev sahipliği yapan sırt çantalarına Levidor ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Ergonomik tasarımları, lüks ve estetik görünümleriyle sırt çantaları, sizlere çok özel fiyatlarla sunulmaya devam ediyor.

Sırt Çantaları

Gündelik hayat içerisinde pek çok eşyanın her an taşınması gerekebilir. Bu nedenle sırt çantaları, bu anlamda oldukça kullanışlıdır. Pek çok eşyanın taşınması gereken durumlarda sırt çantaları tercih edilebilir. Tarz sahibi kadınlar, sırt çantalarında muhteşem tasarımları tercih ederek kombinlerinin hareketlilik kazanmasını sağlıyor.

Sırt çantalarında tasarım farklılıklarından dolayı pek çok modelin ortaya çıktığını söylemek olanaklı. Minimalize edilmiş çantalar, gündelik hayatın her alanında rahatlıkla kullanılabilmekte. Çok işlevli ve fermuarlı sırt çantaları, tasarımlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Sizler de birbirinden özel modelleri, kombinlerinizin ana aksesuarı olarak kullanabilirsiniz.

Sırt Çantası Modelleri

Sırt çantası tasarımlarında kullanılan desenler, modern detaylar ve daha fazlası, çantaların farklı modellere ulaşmasını sağlıyor. Bu nedenle birbirinden farklı desen ve renklerle hareketlilik kazanan çanta modellerinden istediklerinizi kombinlerinizde tercih edebilirsiniz. Fermuarlı çok işlevseli sırt çantaları sayesinde birçok eşyanızı konforlu bir şekilde saklayabilirsiniz.

Siyah, mavi, bej, lacivert, gümüş başta olmak üzere birçok renkle tasarlanan modellerden istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Hayatın her alanında kullanılabilen tasarımların her biri, sizlere Levidor ayrıcalığıyla sunulmaya devam ediyor.

Sırt Çantası Fiyatları

Sırt çantaları, tasarımları ve işlevsellikleriyle sizlere bir çantadan çok daha fazlasını vadediyor. Bu nedenle pek çok kadın, sırt çantalarını gündelik hayatın her alanında tercih ediyor. Önü fermuarlı çanta modelleri, görünümleri ve işlevsellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. Minimalize edilmiş sırt çantası modellerini, sportif şıklık için tercih edebilirsiniz.

Levidor ayrıcalığıyla sizlere sunulan ve çok özel fiyatlara sahip olan sırt çantası modellerini inceleyebilirsiniz. Her bir modeli inceleyebilir, modeller hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tarzınızla uyumlu modeller sayesinde hayatın her alanında benzersiz bir görünüme ulaşabilir, tarzınızın hareketlilik kazanmasını sağlayabilirsiniz. Levidor, sizlere sırt çantasından çok daha fazlasını vadediyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.