sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Uzun Elbise

Ayak bileklerine kadar uzanan uzun elbiseler, muhteşem bir görünüm için tercih ediliyor. Moda dünyasında zamansızlık konseptiyle yer alan bu tür elbiseler hem kumaş yapıları hem de tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Özel günlerde uzun elbiselerle benzersiz kombinler yapılabilir. Bunun yanı sıra gündelik hayat içerisinde de bu tür elbise modelleriyle şık ve zarif bir kombin elde edilebilir. Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan ve sizlere çok özel fiyatlarla sunulan uzun elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Uzun Elbiseler

Spor görünümlü elbiseler, şık elbise modelleri ve daha fazlası; kombinlerinde elbiseleri tercih eden kadınların ilgisini çekiyor. Hareket özgürlüğü sağlaması nedeniyle tercih sebebi olan elbiseler, farklı modeller üzerinden sizlerle buluşuyor. Bunlar arasında yer alan uzun elbiseler, ayak bileklerine kadar uzanan yapılarıyla ön plana çıkıyor. Sizler de göz alıcı tasarımlara sahip olan uzun elbiseleri tercih edebilir, kombinlerinizde hareketlilik elde edebilirsiniz.

Uzun Elbise Modelleri

Uzun elbiselerde Levidor, çok özel desen ve detaylar kullanmaya devam ediyor. Kolu denim desenli elbiseler, canlı bir görünüm isteyenler için oldukça ideal. Şifon kumaşla tasarlanan elbiseler ise estetik bir kombin isteyenlere sunuluyor. Birçok rengin bir araya geldiği tasarımları kullanarak göz alıcı görünüm elde edebilirsiniz. Broşlu elbiseler ise spor şık görünüme zahmetsizce ulaşmanızı mümkün kılıyor. Sizler de birbirinden özel modellerden istediklerinizi tercih ederek göz alıcı görünüme ulaşabilirsiniz.

Uzun Elbise Fiyatları

Uzun elbiselerde fiyat farklılıkları, kullanılan kumaş yapısı ve tasarım nedeniyle meydana gelmekte. Levidor, çok özel fiyatlarla sizlere uzun elbise modelleri sunmaya devam ediyor. Birbiriyle son derece uyumlu renklerle tasarlanan elbiseler, ayak bileklerine kadar uzanarak şık ve zarif bir görünümü mümkün kılıyor.

Gündelik hayat içerisinde ya da özel günlerde, sizlere sunulan tasarımlardan istediklerinizi tercih edebilirsiniz. Tarzını, çok özel elbise modelleriyle ön plana çıkarabilir, hayatın her alanında modern ve incelikli bir görünüm elde edebilirsiniz. Levidor, uzun elbiselerde fark yaratan tasarımları sizlere çok özel fiyatlarla sunmaya devam ediyor.

Birbirinden özel modellere zahmetsizce ulaşabilir, kombinlerinizde hareketlilik sağlayabilirsiniz. Levidor, modern ve şık bir görünüm isteyen kadınlar için yenilikçi tasarımlar sunuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.