sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Beyaz Şal

Beyazın saflığıyla tasarlanan ve zarif bir görünüm vadeden beyaz şallar, sakinliği temsil ediyor. Daha çok sade stil isteyen kadınlara sunulan bu tür şallar, ipeğin yumuşak ve esnek yapısını bünyesinde barındırıyor. İnce ve hafif tasarımı ile her yerde kullanılabilen beyaz şallar ile istediğiniz görünüme zahmetsizce ulaşabilirsiniz. Saflığın rengi olarak bilinen beyaz ile farklı kombinler hazırlayabilir, sakin ve keyifli bir tarz elde edebilirsiniz. Levidor, beyaz şallar ile sizlere bir tasarımdan çok daha fazlasını vadediyor!

Beyaz Şallar

Beyaz renk, moda dünyasında saflığıyla çok özel bir yer ediniyor. Bu nedenle birçok tasarımda ana renk olarak beyaz kullanıldığı görülmekte. Levidor, sakin bir kombin isteyenler için özel olarak tasarladığı beyaz şalları, birbirinden özel desenlerle sunuyor. Siyah renk ile kenarı ile hareketlilik sağlayan tasarımların yanı sıra tamamen beyaz ile tasarlanmış modeller de bulunuyor.

Beyazın en çok yakıştığı yerlerden biri olan düğün törenlerinde beyaz şalları kullanabilirsiniz. Tarzınızla ön plana çıkabilir, beyazın benzersizliğini hissedebilirsiniz. Saf ipek yapısı ile kullanışlılık vadeden şallar, özel boyutları ile hareket özgürlüğü elde etmenizi ve keyifli anlara ulaşmanızı sağlıyor.

Beyaz Şal Modelleri

Tasarımlarda tercih edilen renklerden biri olan beyaz, saf bir görünüm için ideal modeller oluşmasını sağlıyor. Levidor ayrıcalığıyla tasarlanan ve sizlere sunulan beyaz şallar, beyaza hayran kadınlara sunulan en özel şal modelleri arasında yer alıyor. İş hayatında çok özel bir görünüm için sizlere sunulan beyaz şalları, sade bir kombin için tercih edebilirsiniz. Her bir şal modeli, tarzınızda modern ve incelikli dokunuşlar elde etmeniz için tasarlandı!

Beyaz Şal Fiyatları

Şal, eşarp modelleri ve göz alıcı çanta tasarımlarını sizlere çok özel fiyatlarla sunmakta olan Levidor, kendinizi her daim özel hissetmenizi sağlıyor. Özel günlerinizde sizlere sunulan şalları kullanabilir, tarzınızla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Beyazın saflığıyla tasarlanan beyaz şallar, sakinliği arayan kadınlara çok özel fiyatlarla sunuluyor. Levidor ayrıcalığını kombinlerinizde hissetmek ve çok özel bir görünüm elde etmek için sizlerle buluşan şal modellerini inceleyebilirsiniz. Hayatın her alanında tarz sahibi kombinler için Levidor sizlerle!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.