sadsad x
asdasd
üyeolreklam600x400.jpg (97 KB)
Filtreler
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
{{PRICE.MAX_SELECTED}} {{TARGET_CURRENCY}}
Renk
Beden
{{F.NAME}}
Görünüm :
Dörtlü Görünüm
Üçlü Görünüm

Siyah Şal

Siyahın asaletini bünyesinde barındıran siyah şallar, hayatın her alanında özel kombinler hazırlanmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra özel günlerde, nikah ve düğün törenlerinde siyahın asaletiyle harmanlanan şalları tercih edebilirsiniz. Kadifemsi ve yumuşak bir dokuya sahip olan şalları, dikkat çeken bir görünüm için kullanabilirsiniz. Farklı ebatlar ve modeller halinde sizlere sunulan siyah şalları, gündelik hayatın her alanında kullanarak muhteşem bir görünüm elde edebilirsiniz.

Siyah Şallar

Kolay şekil alabilen ve dik bir duruş sergileyen siyah şallar, gündelik hayat içerisinde vazgeçilmez şal modelleri arasında bulunuyor. Siyahın asil görünümüyle tasarlanan bu tür şallar, dört mevsimde kullanılabilecek yapısı ile ön plana çıkıyor. Sade ve şık bir kombin isteyenler için bir tasarımdan çok daha fazlası olan siyah şalları, hayatın her alanında kullanabilirsiniz.

Siyah şallar, düz siyah renkle tasarlanmakla birlikte bazı modellerde geometrik desenler yer alıyor. Sizler de sade ve zarif bir kombin istiyorsanız, pek çok model arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Göz alıcı ve modern kombinler, siyah şallarla mümkün!

Siyah Şal Modelleri

Farklı boyutlarıyla geniş bir seçeneğe sahip olan siyah şallar, sizlere Levidor ayrıcalığıyla sunuluyor. Düz siyah renkle tasarlanan şalların yanı sıra, kenarları açık renklerle tasarlanan şallar da bulunuyor. Özellikle düğün, nikah ve nişan gibi özel günlerde siyah şalların benzersizliğinden yararlanabilirsiniz.

Simli şalları, modern ve incelikli kombinler için kullanabilirsiniz. Gündelik hayat içerisinde sade bir kombin için pamuk kumaş yapısıyla tasarlanan siyah şalları tercih edebilirsiniz. Hareket özgürlüğü sağlayan şallar, Levidor ayrıcalığıyla sizlerle buluşuyor!

Siyah Şal Fiyatları

Levidor, ayrıcalıklı şal, eşarp modelleri ve çanta tasarımlarını çok özel fiyatlarla sizlere sunuyor. Birbirinden özel desenlere sahip olan aksesuarlar, moda dünyasında dikkatleri üzerine çekiyor. Sizler de Levidor tarzını yansıtan aksesuarlarla kombinlerinizi hareketlendirebilirsiniz. Hayatın farklı alanlarında kullanabileceğiniz modern tasarımlar, şık ve zarif bir görünüm vadediyor.

Levidor tarzıyla sizlere sunulan modellerin her biri, incelikli ve modern detaylara ev sahipliği yapıyor. Muhteşem görünümleriyle dikkat çeken aksesuarlar ile her daim istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz. Levidor, bir tasarımdan çok daha fazlasını sizlere sunuyor!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.